نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
آپ
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :androidmedia
تاريخ: 1397/2/25  ساعت: ۰۶

آپ

اپليكيشن آپ يا اپليكيشن آسان پرداخت يا به اختصار آپ براي آساني كار شما ساخته شه است. اين روزها و با وجود تكنولوژي پرداخت قبوض، كارت به كارت كردن و ... به صورت دستي و حضوري كار مشكل و خنده داري است. البته براي تمام كارها اپليكيشنهاي جداگانه اي طراحي شده است اما داشتن چندين اپليكيشن هم گيج كننده است و هم سخت.

براي كار با اين اپليكيشن كافي است كه تنها به اينترنت متصل شويد و مراحل امر دلخواه خود را انجام دهيد. رابط كاربري اين اپليكيشن بسيار ساده است. در تمام مراحل توضيحي وجود دارد كه شما را از آن مرحله مطلع و شمار ا راهنمايي ميكند.

خريد شارژ ، پرداخت قبوض خدماتي ، پرداخت قبض موبايل ، خريد بيمه ، شارژ اينترنت ،  انجام عمليات كارت به كارت ، مشاهده موجودي ، نيكوكاري و پرداخت صدقه و .... در اپليكيشن آپ امكانپذير است.

هر كدام از اين كارها داراي مراحل مختلفي است، كافي است شما رمز دوم كارت عابر بانك خود را داشته باشيد تا بتوانيد هركاري كه مد نظر شما است را انجام دهيد. كارها با اين اپليكيشن به سرعت انجام ميگيرد و وقت شما را بيهوده تلف نميكند.

شايد يكي از مهمترين امكانات اپليكيشن آپ تله پرداز باشد. با اين امكان شما مي‌توانيد هنگام خريد از فروشگاه‌ها و شركت‌هاي طرف قرارداد با آسان پرداخت، با استفاده از اين سرويس، وجوه خود را پرداخت كنيد.

براي پرداخت قبوض تلفنهاي موبايل دائمي خود ميتونيد به اين قسمت مراجعه و قبض خود را پرداخت كنيد.

يكي ديگر از امكانات محبوب اپليكيشن آسان پرداخت قباليت كارت به كارت كردن وجوه درخواستي شما است. به اين صورت كه براي انتقال وجه كارت به كارت شماره كارت مبدا، كارت مقصد و مبلغ دلخواه انتقال وجه را وارد كنيد. همچنين مي‌توانيد در صورت تمايل توضيح اينكه انتقال وجه بابت چه كاري است را در بخش توضيحات وارد كنيد. اين توضيح در رسيد انتقال وجه نمايش داده مي‌شود. در حال حاضر سرويس كارت به كارت از مبدا بانك‌هاي ملي، كشاورزي، سپه، شهر، انصار، اقتصاد نوين، حكمت ايرانيان، دي، سرمايه، ايران زمين، توسعه تعاون، آينده، پست بانك، گردشگري، صنعت و معدن، رسالت، سامان، كوثر، خاورميانه، مهر اقتصاد، قوامين، پارسيان، تجارت و پاسارگاد به مقصد تمامي بانك‌هاي عضو شبكه شتاب امكان‌پذير است. ساير بانك‌هاي مبدا به زودي اضافه افزوده خواهند شد. در صورتي كه اطلاعات وارد شده در مراحل قبلي صحيح باشند انتقال وجه به سرعت و آساني انجام مي‌شود و رسيد تراكنش براي شما نمايش داده مي‌شود. شما مي‌توانيد تصوير رسيد انتقال وجه براي صاحب كارت مبدا ارسال و همچنين بر روي تلفن همراه خود ذخيره كنيد.

در قسمت شارژ اينترنت ميتوانيد براي خط همراه اول، ايرانسل و ديگر اپراتورها اينترنت مورد نياز خود را براي خود يا ديگران خريداري كنيد. به اين ترتيب كار شما ساده است و گيج نخواهيد شد.

در قسمت نيكوكاري ميتوانيد وجوه خيريه خود را به موسسات خيريه اهدا كنيد. موسسه هاي مختلفي در حال حاضر در اين بخش قرار دارند مانند موسسه محك، موسسه خيريه مهرانه و ....

تمام خدمات اين اپليكيشن آپ به صورت رايگان بوده و مستلزم هيچگونه هزينه اي نيست. براي تسريع در كارهاي خود اپليكيشن آپ را از سايت اندرويدسيتي دريافت كنيد.

 

 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :androidmedia
تاريخ: 1397/2/8  ساعت: ۰۵

آپ

با آپ و دانلود اپليكيشن آپ كارهاي خود را راحتتر انجام دهيد. با آپ ميتوانيد شارژ اينترني خريداري كنيد، پول كارت به كارت كنيد، بيمه خريداري كنيد، قبضهاي خدماتي خود را پرداخت كنيد، قبض موبايل پرداخت كنيد و ده ها كار ديگر انجام دهيد.

اپليكيشن آپ را ميتوانيد از سايت اندرويدسيتي دريافت و استفاده كنيد : اپليكيشن آپ براي اندرويد

در اپليكيشن آسان پرداخت ميتوانيد مبالغ صدقه و نيكوكاري خود را به موسسه هاي خيريه معتبر اهدا كنيد.

تنها كافي است رمز دوم كارت بانكي خود را داشته باشيد تا بتوانيد تمام تراكنش ها را به صورت آنلاين و بسيار ساده انجام دهيد.

انتقال وجه و پول كارت به كارت كردن، از طريق بانكهاي مبدا : بانك‌هاي ملي، كشاورزي، سپه، شهر، انصار، اقتصاد نوين، حكمت ايرانيان، دي، سرمايه، ايران زمين، توسعه تعاون، آينده، پست بانك، گردشگري، صنعت و معدن، رسالت، سامان، كوثر، خاورميانه، مهر اقتصاد، قوامين، پارسيان، تجارت و پاسارگاد به مقصد تمامي بانك‌هاي عضو شبكه شتاب امكان‌پذير است. ساير بانك‌هاي مبدا به زودي اضافه افزوده خواهند شد.

پرداخت قبوض خدماتي در اپليكيشن آپ نيز به راحتي امكانپذير است. براي پرداخت تنها كافي است شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خود را وارد كنيد در صورتي كه باركد قبض در اختيار شما مي‌باشد مي‌توانيد بجاي ورود دستي، از باركدخوان استفاده كنيد. با لمس دكمه باركدخوان و اسكن باركد موجود در قبض، شناسه پرداخت و شناسه قبض به صورت خودكار پر خواهند شد. در غير اينصورت شناسه قبض و شناسه پرداخت را بصورت دستي وارد كنيد و در مراحل بعد قبض را پرداخت كنيد.

اين برنامه جامع داراي سرويسي به نام تله پرداز است؛ شما مي‌توانيد هنگام خريد از فروشگاه‌ها و شركت‌هاي طرف قرارداد با آسان پرداخت، با استفاده از اين سرويس، وجوه خود را پرداخت كنيد. براي اينكار بايد كد پذيرنده داشته باشيد. اين كار دستري شما را بسيار را حت تر از قبل ميسازد.

با اپليكيشن آپ ميتوانيد به صورت رايگان امتياز بگيريد و در كيف پول خود ذخيره كنيد. براي اينكار كافي است پس از انجام هر تراكنش با تكان دادن گوشي خود تا زماني كه دايره وسط صفحه پر شود و عدد آن به 100 درصد برسد، 25 امتياز دريافت كنيد. كليه امتيازات بدست آمده در اين بخش يا امتيازات دريافت شده بابت انجام تراكنش، نهايتاً تا روز بعد به حساب امتيازات كاربر اضافه خواهند شد.

شما مي‌توانيد با استفاده از امتياز خود از طريق همين اپليكيشن شارژ رايگان تهيه كنيد. هر يك امتياز معادل 10 ريال خواهد بود.

در قسمت خريد بيمه از اين اپليكيشن ميتوانيد خدمات مختلف بيمه اي با پوششهاي مختلف خريداري كنيد. در اين برنامه هر بيمه از طرح هاي مختلف با پوشش هاي مختلفي وجود دارد كه شما بر اساس نياز خود هر طرحي كه مايل هستيد را انتخاب ميكنيد و در مراحل بعدي شما مي‌توانيد خلاصه‌اي از اطلاعات خريد خود را مشاهده كرده و در صورتي كه تمامي موارد صحيح بودند، دكمه "تائيد" را لمس كرده تا وارد مرحله پرداخت شويد.

در قسمت شارژ اينترنت با توجه به اپراتور خود ميتوانيد سرويس اينترنتي مناسب را انتخاب كنيد. در اين قسمت همچنين ميتوانيد شارژ وايمكس هاي ايرانسل و مبين نت و ADSL بعضي شركت ها مانند شاتل را پرداخت كرد.

در اپليكيشن آپ همچنين ميتوانيد موجودي حسابهاي خود را ببينيد و چك كنيد.

اين اپليكيشن جامع، جايگزين چندين اپليكيشن مختلف است و كار شما را بسيار راحت ميكند.

راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ را ميتوانيد از طريق لينك زير دريافت كنيد: راهنماي استفاده از اپليكيشن آپ

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ